Skip to content
Menu

Laaduri rent

Laadur on asendamatu masin ehituses, põllumajanduses jpt valdkondades. Seda kasutatakse näiteks pinnase, liiva, lammutusprahi, sööda jms teisaldamiseks või laadimiseks mõnda muud tüüpi masinale (kallurisse, konveierlindile, söödapunkrisse, raudteevagunisse jm).

Laadurile on ette paigaldatud lai kopp, mis aitab maapinnalt kokku koguda lahtise materjali ja see ühest kohat teise toimetada.

Sul läheb sellist masinat vaja? Smedenist saad! Meie laaduri rent aitab sind kiiresti hädast välja.

Meil on sulle pakkuda mitut tüüpi laadureid, erinevale tööle sobib erinev masin. Kui sa ei tea, millist tüüpi sa rentida soovid, võta meiega ühendust, kirjelda oma vajadus ära ja meie soovitame selle töö peale õiget tüüpi masina.

Rendime laaduri koos kogenud juhiga, nii on kindel, et sa masinast kõige rohkem kasu saad. Tema teab selle eripärasid ja oskab töö kõige efektiivsemalt ära teha.

Laaduri rent

Milliseid võimalusi laaduri rent veel pakub?

Kopa saab asendada muude seadmete või tööriistadega. Näiteks on võimalik paljudele laaduritele paigaldada kahvel raskete kaubaaluste või konteinerite tõstmiseks.

Hüdrauliliselt avanev klapptüüpi kopp võimaldab laaduril teha ka kergemat sorti buldooseritöid või toimida kaabitsana.

Kuidas laaduri rentimine käib?

Kirjuta allolevale päringuvormile millist tööd laaduriga teha tahad, kus objekt asub ja kui pikaks ajaks umbes masinat vaja läheb. Võtame sinuga hiljemalt järgmisel tööpäeval ühendust ja täpsustame detailid. Kui saame hinnas jm kokkuleppele, on masin koos juhiga kokkulepitud päeval objektil olemas.

Teeme koostööd

Pakkumise saamiseks täida palun allolev päringuvorm. Helistame sulle hiljemalt järgmisel tööpäeval tagasi. Kõne ajal saad ülevaate võimalikest lahendustest, materjalidest ja töö maksumusest. Küsi julgesti üle, kui mõni asi segaseks jääb.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*