Skip to content
Menu

Tänavakivide müük

Tänavakivi on suurepärane maastikukujunduse element. Sellel on palju erinevaid disaine, mis võimaldab rajada mitmesuguse välimuse ja kasutusotstarbega sillutisi.

Tänavakivide müük algab lihtsatest, kõigile tuttavatest hallidest tänavakividest ja lõpeb dekoratiivsete, erinevas suuruses plaatidega.
.

Tänavakivide müük

Miks valida aeda või hoovi tänavakivi?

Sest sellel on asfaldi, kruusa või muu materjali ees mitu eelist.

Kaunis kujunduselement

Tänavakividest sillutis ilmestab aeda ning jätab sellest puhta ja viimistletud mulje. Lai disainivalik võimaldab rajada põnevaid mustreid, mis sobituvad maja ja muu ümbritsevaga.

Vastupidav ja kvaliteetne

Meie tänavakivide müük hõlmab üksnes tunnustatud tootjate kvaliteetseid tänavakive, mis peavad kaua vastu ega kaota ka pikema aja jooksul oma kaunist välimust.

Tänavakivide müük

Lihtne paigaldada

Sillutise rajamine ei ole ülearu keeruline (vaata juhendit siit) ja kui see on kord tehtud, on üksikute kivide vahetamine lihtne. Kui tekib soov sillutis üles võtta või selle kuju muuta, on ka see kergesti tehtav.

Looduslik materjal

Tänavakivid on valmistatud enamasti betoonist, aga võimalik on valida ka graniidist, paekivist või teistest looduskividest valmistatud tänavakive.

Palju kasutusvõimalusi

Sillutis on mugav ja praktiline näiteks garaaži sissesõiduteel, terrassil, aiateena, istumisnurgas jm.

Tänavakivide müük

Teeme koostööd

Pakkumise saamiseks täida palun allolev päringuvorm. Helistame sulle hiljemalt järgmisel tööpäeval tagasi.

Kõne ajal saad ülevaate võimalikest lahendustest, materjalidest ja töö maksumusest. Küsi julgesti üle, kui mõni asi segaseks jääb.

Tänavakivide müük

Tänavakivide müük

Nii nagu meie jaoks on oluline meie enda töö kvaliteet, peame tähtsaks ka nende tänavakivide kvaliteeti, mida meie käest osta saab.

Saad meilt kvaliteetse rätsepatöö – teeme kõik alates mõõtmisest kuni ehitusjärgsete haljastustöödeni välja. Sa ei pea millegi pärast muretsema.

Oleme välja valinud järgmised tootjad:

  • Benders
  • Betono Mozaika
  • Ikodor
  • Rae Kivitehas
  • Rudus
  • Framm
Tänavakivide müük

Teeme koostööd

Pakkumise saamiseks täida palun allolev päringuvorm. Helistame sulle hiljemalt järgmisel tööpäeval tagasi. Kõne ajal saad ülevaate võimalikest lahendustest, materjalidest ja töö maksumusest. Küsi julgesti üle, kui mõni asi segaseks jääb.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*