Skip to content
Menu

Haljastamine

Haljastamine on ühe jaoks mõnus hobi, teise jaoks täielik õudusunenägu. Ja siis on veel suur hulk inimesi, kes tegeleksid sellega hea meelega, kuid neil ei jätku selleks lihtsalt aega.

Meile haljastamine meeldib.

Haljastustööd

Istutame puid ja rajame muru vastavalt sinu visioonile, eskiisile või projektile. Kui sul ühtegi neist ei ole, siis aitame sind maastikuarhitekti leidmisel, kes kujundab sinu soovid kauniks tervikuks.

Mida haljastamise juures silmas pidada?

Kõigepealt on vaja kaardistada haljasala kasutajate soovid ja vajadused. Kas haljastamine tähendab üksnes muru rajamist või ka viljapuude või hekitaimede istutamist? Puud ja põõsad on olulised välise ruumi kujundajad, olles selle ruumi seinaks ja katuseks. 

Mõtle läbi, kui palju aega oled valmis haljastuse hooldusele, nt muru niitmisele ja lehtede riisumisele panustama. Kas teed seda ise või tellid teenusena?Samuti tuleks haljastuse valikul arvestada olemasolevate hoonete ja käiguteedega. Ka pärast puude-põõsaste istutamist ja muru rajamist peab hoovis olema mugav ringi liikuda.

Samuti tuleks haljastuse valikul arvestada olemasolevate hoonete ja käiguteedega. Ka pärast puude-põõsaste istutamist ja muru rajamist peab hoovis olema mugav ringi liikuda.

Millega sulle veel appi tuleme?

  • Muru rajamine
  • Aiakujundus ja projekteerimine

Loe nende teenuste kohta lähemalt, vajutades huvipakkuvale tööle.

Haljastustööd

Muru rajamine

Haljastustööd

Aiakujundus

Kuidas haljastamisteenuse tellimine käib?

Kõigepealt võta meiega alloleva kontaktivormi kaudu ühendust. Hea oleks, kui saad kaasa panna ka pildid asukohast, mis haljastamist vajab. Ja kui sul on, pane kaasa ka maastikuarhitekti või su enda tehtud joonis tulevasest aiast.

Teeme koostööd

Pakkumise saamiseks täida palun allolev päringuvorm. Helistame sulle hiljemalt järgmisel tööpäeval tagasi. Kõne ajal saad ülevaate võimalikest lahendustest, materjalidest ja töö maksumusest. Küsi julgesti üle, kui mõni asi segaseks jääb.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*