Skip to content
Menu

Aiakujundus ja projekteerimine

Läbimõeldud aiakujundus annab igale kodule palju juurde. Vähe sellest, et see teeb elu pikkadeks aastateks mõnusamaks, see tõstab ka kinnisvara väärtust!

Kuna aiakujundus ei ole midagi, mida igal aastal uuesti tehakse, siis tuleb see projekteerimise käigus hoolega läbi mõelda

Mida tuleks ajakujunduse projekti tegemisel arvestada?

Aia projekti võid teha ise, kui sul on selleks soovi, teadmisi ja aega. Kui mõnda neist napib, võib aiakujunduse usaldada professionaali kätte. Meie aitame sul teda leida. Teeme koostööd paljude tunnustatud maastikuarhitektidega.

Kõige tähtsam: ära jäta aia planeerimist viimasele minutile, kui ehituseks kulunud raha on juba otsakorral. Aia planeerimine on mõttekas varakult ära teha, nii saab maja, kõrvalhoonete või grillinurga ehitusel sellega arvestada.

Ükskõik, kas joonistad aia plaani ise või lased seda teha meie maastikuarhitektil, mõlemal juhul tuleb alustada lähteülesandest.

  1. Pane kirja, mida kõik pereliikmed tulevaselt aialt soovivad. Kas seal võiks olla istumisala väiksemale või suuremale seltskonnale, laste mänguplats ja liivakast, ruumi viljapuudele ja paarile peenrale?
  2. Võta arvesse aia hooldamisele kuluvat aega või võimalust palgata selleks aednik. Aed ei püsi ilus, kui keegi sellega tegeleda ei jõua.
  3. Puude-põõsaste valikul arvesta aia suurusega. Väiksemasse aeda vali aeglasemalt ja suuremasse kiiremini kasvavad liigid.
  4. Pane paika eelarve, mida sa aia rajamisele kulutada saad.

Kui oleme aia planeerimisega ühele poole saanud, alustame kokku lepitud ajal töödega.
Meie kaudu on võimalik saada kõik materjalid, kaasa arvatud istikud.

Oleme paindlikud ja teeme projekti vajadusel muudatusi. Peamine, et sa aiaga rahule jääksid ja ennast seal mõnusalt tunda saaksid.

Aiakujundus ja projekteerimine

Miks valida meid oma aiakujunduse partneriks?

Kogemus

Oleme kaasa löönud kümnete aedade kujundamisel ja haljastamisel. Ette on tulnud väga erinevaid olukordi, me ei karda erilisi lahendusi.

Pind peab jääma täiesti siledaks, muidu hakkab mõnedesse kohtadesse kogunema vesi, mis ei lase seemnetel idaneda või hävitab noored taimed.

Sõnapidamine

Võid meile kindel olla. Me ei tee tööd poolikult või ülejala. Vastame alati telefonile ja anname asjade seisust ülevaate

Motiveeritud meeskond ja väärt tehnika

Meie inimesed teavad, mida nad teevad ja kui oluline on kvaliteetne lõpptulemus. Ka meie tehnika on tasemel.

Kõik materjalid ühest kohast

Meie kaudu saad kõik aiakujunduseks vajaminevad materjalid ja muu vajaliku.
Sul jääb üle ainult oma huvist märku anda.

Teeme koostööd

Pakkumise saamiseks täida palun allolev päringuvorm. Helistame sulle hiljemalt järgmisel tööpäeval tagasi. Kõne ajal saad ülevaate võimalikest lahendustest, materjalidest ja töö maksumusest. Küsi julgesti üle, kui mõni asi segaseks jääb.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*