Skip to content
Menu

Tänavakivide lasuurimine

Kvaliteetne kivisillutis on ehteks ükskõik millisele aiale või hoovile. Paraku ei kesta see ilu igavesti, sest kivid kipuvad aastate jooksul tuhmuma ja värvi kaotama. Mõnel juhul on põhjuseks päike, mõnel juhul pori ja samblikud.

Kas värvi kaotanud kivid peaks välja vahetama? Kindlasti mitte!

Kui kivid on terved, tuleb appi tänavakivide lasuurimine, millega on võimalik ka kõige tuhmimad kivid justkui uueks muuta. Ja see pole lihtsalt mingi tühi lubadus, vaid just nii ongi.

Lasuurimist saab teha nii ühe kui ka mitme värviga, olenevalt sellest, mitmevärviline oli kivisillutis alguses. Pärast töötlemist jäävad kivid puhtad, ilusad ja erksad.

Hea uudis on ka see, et lasuurimine hoiab samblikud mõnda aega kividest eemal.

Kuidas tänavakivide lasuurimine käib?

Kõigepealt puhastame sillutise samblikest, porist ja muust. Selleks läheb 200–300 ruutmeetrisel platsil üks päev. Järgmise päeva peavad kivid kuivama. Arvestama peab ka, et ööpäevaringne õhutemperatuur peab olema vähemalt +5 kraadi.

Kui kivid on täiesti kuivad, saab ette võtta lasuuurimise. Ka selleks tuleks arvestada umbes üks päev.

Lasuur kantakse kividele harja, rulli, pihusti või pintsliga. Tavaliselt tehakse seda kahes kihis, nii on kindel, et värv jaotub ühtlaselt ega jää laiguline.

Tänavakivide lasuurimine

Miks valida meid oma sillutist korda tegema?

Tellides tänavakivide lasuurimise meie käest, on sinu käsutuses

  • koolitatud meeskond ja kvaliteetne tehnika,
  • pikaajaline kogemus väga erinevas seisukorras sillutistega, 
  • vettpidavad lubadused ja kokkulepetest kinnipidamine,
  • suurepärane tulemus.

Millest sõltub lasuurimise hind?

Tänavakivide lasuurimise hind sõltub kivide seisukorrast, sillutise pindala suurusest, erinevate värvide arvust ja objekti asukohast.

Kuidas teenuse tellimine käib?

Kõigepealt anna meile oma huvist alloleva päringuvormi kaudu teada. Pane kirja, kus objekt asub, mis on selle umbkaudne pindala, mitut erinevat värvi kive selles on ja millises seisus need on. Kõige parem oleks, kui saad ka paar pilti kaasa panna.

Selle info põhjal saame sulle saata esialgse pakkumise. Kui see sobib, saame kokku leppida töö teostamise aja.

Teeme koostööd

Pakkumise saamiseks täida palun allolev päringuvorm. Helistame sulle hiljemalt järgmisel tööpäeval tagasi. Kõne ajal saad ülevaate võimalikest lahendustest, materjalidest ja töö maksumusest. Küsi julgesti üle, kui mõni asi segaseks jääb.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*