Skip to content
Menu

Lumekoristus

Kiire ja kvaliteetne lumekoristus hoiab ära õnnetusi ja teeb nii inimeste kui autode liiklemise ohutuks ja mugavaks. Kuidas aga selline partner leida, kellele võib alati kindel olla?

Mida arvestada lumekoristuspartneri valikul?

Kõige parem on muidugi hea tuttava soovitus. See on ükskõik millise kauba või teenuse puhul alati kulda väärt. Kui keegi sinu sõpradest sobivat ettevõtet soovitada ei oska, siis pead natuke uurimustööd tegema.

Vaata, milline on ettevõtte masinapark

Lumekoristusmasinate hulk võib näidata, kas ettevõtte suudab esimese korraliku lumesaju korral sulle appi tulla või mitte. Aga justnimelt “võib”, sest tegutseb ka ettevõtteid, kel endal lumekoristusmasinaid väga palju pole, kuid renditehnika abil teevad töö korralikult ära. Rohkem masinaid on aga alati hea märk.

Uuri, kui suur on ettevõtte käive

Teatava kindluse annab ka vastavate portaalide abil ettevõtte käibe kindlaks tegemine. Piisavalt suur käive annab märku sellest, et tegemist on tublide tegijatega, kel palju tööd ja maksejõulised kliendid.

Lumekoristus

Millist lumekoristust meie pakume?

Lume lükkamine väikelaaduriga
Teeme lumest puhtaks erineva suurusega platsid ja kortermajade hoovid.

Lume äravedu
Lume äravedu pakume nii lumelükkamisteenusega koos kui ka eraldi.

Miks usaldada lumekoristus meie kätte?

Kõige tähtsam – me peame kokkulepetest kinni. Oleme kohal siis, kui lubame ja teeme töö ära just nii kiiresti ja kvaliteetselt nagu kokku lepitud sai. 

Küsimuste korral vastame alati telefonile ja anname sulle asjade seisust ülevaate.

Kolmandaks on meil korras ja vastupidav tehnika ning neljandaks spetsialistid,kes tunnevad asja.

Kuidas tellida lumekoristustöid?

Kõigepealt anna meile alloleva kontaktivormi kaudu oma huvist teada. Järgmiseks võtame meie sinuga ühendust ja täpsustame objekti suuruse, asukoha, lume ladustamise võimalused ja muud asjaolud. Kõige parem oleks, kui saad koos päringuga ka mõne pildi teele panna.

Küsi alloleva päringuvormi kaudu pakkumist!

Teeme koostööd

Pakkumise saamiseks täida palun allolev päringuvorm. Helistame sulle hiljemalt järgmisel tööpäeval tagasi. Kõne ajal saad ülevaate võimalikest lahendustest, materjalidest ja töö maksumusest. Küsi julgesti üle, kui mõni asi segaseks jääb.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*