Skip to content
Menu

Tänavakivide puhastus

Iga tänavakivisillutis vajab aeg-ajalt hooldust ja puhastamist. Varjulises kohas asuv sillutis kipub aastatega samblasse kasvama või trügib siin-seal muru üle äärekivide, tuues kaasa võililli ja muud umbrohtu.

Ühest küljest ei ole selline vaatepilt kuigi kena ja teisalt hakkavad sammal ja taimed tänavakive ajapikku lagundama.

Tänavakivide puhastus aitab kõik need probleemid ära lahendada. Pärast puhtaks tegemist on sillutis justkui uus ning silmale jälle ilus vaadata.

Kuidas tänavakivide puhastus käib?

Kui sillutisele on tekkinud sammal, alustame esmalt selle tõrjega. Samblatõrjele kulub üks päev. Järgmisel päeval tuleme kohale spetsiaalse pesuriga ja peseme sillutise nii samblast kui ka muust jamast puhtaks.

Spetsiaalne pesur on oluline sellepärast, et kui pesta kive näiteks survepesuriga, lendab pesuvesi koos mulla, samblatükkide ja muu sodiga ümbritsevatele pindadele, näiteks terrassile või majaseinale. Tänavakivide pesuriga pestes seda ei juhtu.

Kui sillutise vuugivahedest on liiv aja jooksul kaduma läinud, siis täidame need pärast pesu soovi korral uuesti liivaga.

Tänavakivide puhastus

Mida puhastusteenuse tellimiseks tegema peab?

Kõigepealt saada meile alloleva vormi kaudu päring infoga, kus objekt asub, mis on selle umbkaudne pindala ja millises seisus kivid on. Hea oleks, kui saad ka paar pilti kaasa panna.

Selle info põhjal saame sulle saata esialgse pakkumise. Kui see sobib, saame kokku leppida tänavakivide puhastamise aja.

Teeme koostööd

Pakkumise saamiseks täida palun allolev päringuvorm. Helistame sulle hiljemalt järgmisel tööpäeval tagasi. Kõne ajal saad ülevaate võimalikest lahendustest, materjalidest ja töö maksumusest. Küsi julgesti üle, kui mõni asi segaseks jääb.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*