Skip to content
Menu

Asfalteerimine

Kas tead, millal inimene hakkas esimest korda asfalti kasutama?

See juhtus juba 3000 a e Kr, kui muistses Mesopotaamias kasutati seda tellisseintele veekindluse andmiseks. Tollal nimetati asfalti maapigiks.

Tänapäevane asfalteerimine tähendab mõistagi midagi muud. Materjal, millega kaetakse sõiduteesid ja platse ning mida enamik inimesi tunneb asfaldi nime all, on tegelikult asfaltbetoon. See koosneb bituumenist, liivast, killustikust ja täiteainest.

Asfalteerimine on hea valik, kui soovitakse, et sõidukitel oleks mugav liigelda, teed oleks lihtne hooldada ning teeäärsed majad ei mattuks kruusatolmu alla.

Millal valida asfalteerimine?

Kas sissesõidutee või mõni plats katta asfaldiga või mitte, sõltub päris mitmest asjaolust.

Kõigepealt mõtle, kui suurt koormust see taluma peab. Kui seal hakkavad aeg-ajalt sõitma ka veokid, on asfalteerimine mõttekas.

Kuidas plaanid teed või platsi hooldada? Kui soovid, et see oleks suhteliselt lihtne, siis on jällegi asfalt parim valik.

Asfalteerimine

Mida me pakume?

Meie käest saab asfalteerimistööd ja kõik, mis sellega kaasas võib käia: pinnasetööd, freesimise, tee aluskihtide ehituse, äärekivide paigalduse ja haljastuse.

Miks valida meid asfalteerimistöid tegema?

Asfalteerimistööd vajavad kolme olulist komponenti: oskajaid spetsialiste, häid masinaid ja kvaliteetseid materjale. Kõik need on meil või meie partneritel olemas. Lisaks palju kogemusi, mida oleme erinevate teede ja platside asfalteerimisel saanud.

Lisaks muudele oskustele on meil ka sõnapidamise oskus. Kui oleme milleski kokku leppinud, siis nii saagu, me ei tee tööd ülejala ega jäta seda pooleli.

 

Teeme koostööd

Pakkumise saamiseks täida palun allolev päringuvorm. Helistame sulle hiljemalt järgmisel tööpäeval tagasi. Kõne ajal saad ülevaate võimalikest lahendustest, materjalidest ja töö maksumusest. Küsi julgesti üle, kui mõni asi segaseks jääb.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*