Skip to content
Menu

Pinnasetööd

Küllap on igas peres meistrimees, kes arvab, et suudab ükskõik millise augu või kraavi valmis visata ja ka muud pinnasetööd ise ära teha. Meie soovitame sellisteks töödeks palgata professionaalid, kuna inimestel, kes ei ole kaevetööde spetsiifikaga kursis, puuduvad sageli piisavad teadmised ohutustehnikast.

Meil on olemas nii teadmised, kogemused, kui ka vajalikud masinad

Pinnasetööde hulka kuuluvad kõik tööd, mis on kuidagi pinnase liigutamisega seotud: 

  • erinevad kaevetööd,
  • vundamendi aluste ehitus, 
  • pinnase koorimine ja äravedu, 
  • kuivenduskraavide ja teetammide rajamine,
  • maastikuehitus
  • jms.

Mida me pinnase- ja kaevetöödel täpsemalt teeme?

Enne kaevetööde alustamist teeme kindlaks pinnase tüübi, tulevase koormuse, teostame vajalikud uuringud ning taotleme erinevad load, kui neid peaks vaja minema. Meil on teadmised, millist masinat või töövõtet ühe või teise pinnasetüübi puhul kasutada, nii et tulemus saab kõige parem.

Meile on oluline, et keskkond saaks meie töö tulemusena võimalikult vähe kahjustada, sellepärast järgime kõiki keskkonnanõudeid ning teeme otsuseid nendest lähtuvalt. 

Erinevate pinnase- ja kaevetöödel tuleme appi nii suurtele ettevõtetele kui väiksematele majapidamistele. Spetsiaalse tehnika ja tublide töömeeste abiga saab töö kiiresti ja korralikult tehtud.

Pinnasetööd

Teeme koostööd

Pakkumise saamiseks täida palun allolev päringuvorm. Helistame sulle hiljemalt järgmisel tööpäeval tagasi. Kõne ajal saad ülevaate võimalikest lahendustest, materjalidest ja töö maksumusest. Küsi julgesti üle, kui mõni asi segaseks jääb.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*